بیوگرافی

اینجانبان الهه و فرشته رضایی خواهران دوقلوی هنرمند متولد ۱ مرداد ۱۳۷۰ در تهران فعالیتمان را در زمینه های نقاشی و خوشنویسی لاتین به  صورت حرفه ای دنبال میکنیم.
سبکهای فعالیت 
*طراحی سیاه قلم چهره به سبک هایپررئال(فراتر از واقعیت)
هایپررئالیسم به سبکی از نقاشی اطلاق میشود که در آن هنرمند به صورتی کاملا واقع گرایانه و با الهام از یک تصویر یا عکس،اثری بسیار دقیق و واقعی را ثبت میکند. در این دوره ،از الفبای سیاه قلم، آموزش گام به گام طراحی و سایه زنی اجزا صورت تا طراحی و اجرای انواع تابلو پرتره انسان،حیوان،منظره و …. به هنرجویان آموزش داده میشود
هنرجو میتواند پس از اتمام دوره به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی در این زمینه فعالیت کند.
*خوشنویسی لاتین با خودکار و مرکب به سبکهای هندرایتینگ، کاپرپلیت فرانسه
هندرایتینگ (cursive)
هندرایتینگ یکی از کاربردیترین سبکهای نوشتاری در اکثر جوامع اروپایی و آمریکایی میباشد و یا به عبارتی دیگر،شامل تمام افرادی میشود که به نوعی در زبان نوشتاری خود از حرف aتاz استفاده میکنند. این سبک نوشتاری است و جز سبکهای هنری خوشنویسی نمیباشد و از سبک هنری خوشنویسی کاپرپلیت (copperplate)گرفته شده است.امروزه نوشتن در هر زمان حتی در آینده بر هیچ کسی اجتناب ناپذیر نیست و نخواهد بود.داشتن دستخط زیبا به اعتماد به نفس شما در هر کجای دنیا که هستید می افزاید. دوران ابتدایی بهترین زمان برای فراگیری میباشد.
خوشنویسی کاپرپلیت
hjir_photogrid_1542111983613.jpg
خوشنویسی کاپرپلیت از معدود سبکهای خوشنویسی پیوسته میباشد که تاریخ ابداع آن به قرن ۱۶ میلادی در اروپا برمیگردد.نام اول این شیوه از خوشنویسی English Round Hand بوده است،اما اسم فعلی آن برگرفته از زمانی است که چاپ گوتنبرگ ابداع گردیده میباشد در آن زمان بدلیل مشکلاتی که در صنعت چاپ داشتند برای کلیشه های این خط از مفتولهای مسی (به خاطر فرمهای پیچ دار حروف) برای ساخت حروف کاپرپلیت استفاده مینمودند و آنها را در صفحات قرار میدادند و نام به صفحه مسی و یا همان copperplateنام گذاری گردید.
6d8_img_20180613_011445_346.jpg